Proponujemy szeroki wybór podstaw do masztów typu WINDER.

Podstawy możemy podzielić na dwa typy:

1) do użytku wewnątrz pomieszczeń:

  • lekkie podstawy wykonane z aluminium lub stali malowanej proszkowo np. krzyżaki
  • podstawy w kształcie płyt kwadratowych o różnej ciężkości

Tutaj kierujemy się głównie wyglądem podstaw, tak aby komponowały się z wnętrzem gdzie będą eksponowane. Należy również wziąć pod uwagę czy maszty  nie będą stały w miejscach gdzie jest duże natężenie ruchu pieszych lub występują nagłe ruchy powietrza (przeciągi) gdyż wtedy należy skorzystać z cięższych podstaw gumowych lub stalowych o większej masie.

Podstawy krzyżakowe idealnie sprawdzą się w biurach i korytarzach o małym natężeniu ruchu. Natomiast podstawy stalowe (tzw. teczki) znajdą lepsze zastosowanie do centrów handlowych, lotnisk itp.

2) do użytkowania na zewnątrz

Tutaj mamy do czynienia z złymi warunkami atmosferycznymi. Zarówno deszcz jak i mocny wiatr są wyzwaniem dla żagla jakim jest winder. Nasze podstawy posiadają obrotowe mocowania z masztem reklamowym, więc obracają się zgodnie z kierunkiem wiatru, co zmniejsza jego siłę. Jednak aby utrzymać maszt w pozycji pionowej potrzebna jest solidna podstawa.

Polecamy podstawę gumową o wadze 26 kg która sprosta najsilniejszym wiatrom wszędzie tam gdzie mamy podłoże utwardzone i nie ma możliwości zamocowania podstawy. Innym rozwiązaniem są podstawy wbijane w ziemię (trawnik, szpary między kostką brukową itp.) Jeżeli grunt jest spójny to wbijaki powinny utrzymać nawet duży winder 450 cm przy silnym wietrze.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.