Maszt przed domem jako nośnik tożsamości narodowej

Tradycja masztów z włókna szklanego jest mocno zakorzeniona w krajach skandynawskich. Tam właśnie maszt stał się symbolem powszechnie widocznym na posesjach prywatnych. Tradycja wciągania flagi na maszt z okazji świąt narodowych oraz ważnych uroczystości nie tylko państwowych stanowi ważny aspekt życia społecznego.

Maszty flagowe przydomowe

Obserwując rynek można dojść do wniosków /stwierdzam, iż taka formą pokazywania naszej tożsamości narodowej staje się coraz powszechniejsza w naszym kraju. Maszt staje się wymaganym/silnym elementem przy projektowaniu choćby ogrodu czy posiadłości. Ekspozycji nie podlega już tylko flaga Polski ale i flag regionalna czy okazjonalna. Często spotykamy się z zainteresowaniem klientów dotyczącym sposobu wieszania flagi oraz obowiązującego ceremoniału flagowego.

Flaga Polska Niepodległa

Prowadzona kampania 100 masztów na 100lecie odzyskania Niepodległości przez Polskę pokazała Nam jaki jest to dla Polaków ważny rok i że chcą go uczcić w wyjątkowy sposób.

Po co mi maszt flagowy?

Maszt flagowy może posłużyć przede wszystkim jako forma reklamy dla firmy ale i jako nośnik tożsamości narodowej.

Maszt sam w sobie jest prostą formą cechującą się estetyką i nienachalną formą.

Flaga na maszcie góruje nad otoczeniem, dodatkowo jest w ciągłym ruchu – pracuje z wiatrem i cechuje ją charakterystyczny odgłos a mianowicie jest to łopot flagi na wietrze. Te trzy cechy dają nam formę reklamy trójwymiarowej. Nie jest to ,, krzycząca forma reklamy” a jednocześnie bardzo widoczna i przykuwająca wzrok.

Maszt na posesji prywatnej to element architektury, który zdobi ale i nadaje elegancji i może być tak zwaną wisienką na torcie przy aranżacji ogrodu. Podniesiona flaga Polski w święta narodowe to wyraz patriotyzmu, zaś flaga Vimpel wisząca cały rok to miły widok dla oka, który wielu kojarzy ze Skandynawią.

Główne zalety masztów to:

 • jednorazowa inwestycja na długie lata

 • zmienna treść reklamy wg potrzeby – poprzez ekspozycję flagi w nowym wydaniu

 • podnoszą prestiż firmy jaki i jej otoczenia

 • łatwość obsługi i montażu

 • brak przewodnictwa prądu
 • duża wytrzymałość na warunki atmosferyczne

 • przyciągają wzrok poprzez ruchomą formę – flaga powiewająca na wietrze

 • nie koroduję, nie rdzewieją

 • są odporne na działanie promieni UV

 • są sprężyste i elastyczne

 • można je odnowić przy użyciu powszechnie dostępnych środków czystości

 • dostępne w różnych wersjach i wysokościach w zależności od potrzeby

 • dostępne w dowolnym kolorze z gamie kolorystycznej RAL

Na rynku dostępne są maszty z włókna szklanego jaki i aluminium. Dostępność w wielu wersjach z możliwością modyfikacji pozwala na swobodne ich dopasowane do potrzeb każdego zainteresowanego. Dodatkowo nie są one wymagając formą reklamy – nie płacimy za nie wielokrotnie a tylko raz przy zakupie a biorąc pod uwagę ich wieloletnie użytkowanie to ta inwestycja z góry jest opłacalna.

Witajcie na naszej nowej stronie !

Rozpoczynamy nasz nowy projekt Media2b.pl

Jesteśmy obecni na rynku od 25 lat. Naszą główną działalnością od zawsze była sprzedaż masztów flagowych i flag reklamowych. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę masztów kompozytowych największego producenta  masztów flagowych na świecie – firmy Flagmore A.B.